Która istnieje rozbieżność pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł Miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain rywalizuje z bańką w latach 90-tych. Z wysokimi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z wybranymi z najliczniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy większość osób mogą funkcjonowań w stopniu powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetków ludzi wciąż nie jest do końca pewien, co wtedy jest – dodatkowo jest niezmiennie dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli jednak trochę interesujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz poradnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najprostszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To niewątpliwie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co robi, iż ​​istnieje więc faktycznie destrukcyjna koncepcja). To nie jest technologia. To nie jest firma. To twoje pieniądze, trzymane w całości cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego stawka za chwila miesięcy czy lat będzie wiele szersza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako preparat do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ kapitału w niniejszych instytucjach nie można zakupić za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą niezwykle popularną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to inna kryptowaluta także dużo osób uważa, że ​​potencjalnie może przejść Bitcoin jako dominującą monetę na placu. To, co daje Ethereum, zatem jego technologia, a nie fakt, iż jest zatem inna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i zastanawia i także jak Bitcoin jest akceptowana oraz wydawana oraz wykorzystywana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem polega na tym, że Bitcoin to nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technika księgi głównej, której firmy używają do powstawania nowych pomysłów. Zarówno Bitcoin, kiedy i Ethereum reagują na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest mocno dużo doświadczone. Jeśli Bitcoin istniał w grupy 1.0, Ethereum jest w grupy 2.0, co pozwala na stawianie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: doskonale przyznaje się do zmian.

Co wysoce, technologia Ethereum jest silne wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Jest zatem kategoria firm z reguły Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby rozwijać się i wystawiać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W współczesnym sukcesu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co tak dużo osób ekscytowało w technologii Ethereum, zatem jej potencjał wpływania na modele oraz mechanizmy we każdych branżach. W żadnym wypadku nie jest wówczas jeszcze dobra technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments